Plastik Hurdası Alımları ve Satışları

Plastik Hurdası Alımları ve Satışları

Plastik Hurdası Alımları ve Satışları, Öncelik plastik hurdacılığı sektöründe alanında yaklaşık 15 yıllık tecrübe ve donanıma sahip olan ve bir çok alanda hizmet veren bir kuruluş olarak Özçağlar Metal Geri Dönüşüm Sanayi ve Tic. Ltd. geri dönüşüm sektöründe en fiyat garantisi olan tek kuruluş ünvanına sahip bir firmayız.

Sürekli gelişim içerisinde plastik hurdacılığı ile Türkiye genelinde alımlar yapmaktayız. 

 

Pazar payı büyük bir alanda plastik hurdacılığının öncüsü olarak yapmakta olduğumuz alımlar ve aynı zaman işleyip tekrar onu ülkemize kazandırarak hem heba olacak olan plastik hurdasını alıp tekrar işlemlere tabi tutarak yeniden pazarımıza kazandırmaktayız hem de fabrika ve kullanım alanlarına tekrar kullanıma sunmaktayız. Alınan plastik hurda işleme tabi tutularak tekrar geri dönüşümden ilk hammadde halini almakta hem fabrikalar ve diğer sektörlerden gelen bu plastik hurdaları o satanlara kazanç sağlamaktadır. Böylece hem geri dönüşüm sektörü kazanmakta hem güzel ülkemiz kazanmakta hem tekrar dönüştürülerek kazandırılan bu plastik hurdaları tekrar kullanılmaktadır. Ayrıca düşünülmelidir ki bu çok büyük bir israfın önüne geçilmektedir.

 

Plastik Hurda Fiyatları Nasıl Belirlenir

Plastik hurda fiyatları bizim tarafımızdan öncelikli olmak üzere günlük borsası oluşturulmuştur. Yani plastik hurda fiyatları için haksızlık ve usulsuz bir plastik hurda fiyatı oluşmaması adına bir kurum tarafından günlük altın fiyatları gibi belirlenmektedir. Böylece hiçbir hurda firması bu fiyatları usulsüzce belirleyememektedir.

 

Özçağlar Metal Geri Dönüşüm Sanayi ve Tic. Ltd. olarak tüm bu plastik hurdalarınızı günlük güncel fiyatlarla ayrıca en iyi fiyat oluşturma güvencemizle bir telefonla kapınızdan gelip alarak değerlendirip geri dönüşüm ısıl işlemleri tabi tutarak kurallar ve disiplinli bir şekilde tekrar kullanım alanlarına sunmaktayız.

 

Plastik ve naylon malzemeler en az bakır ve sarı hurda kadar hayatımızın içinde olan malzemelerdir. Alışverişte, çöpte, kışlık malzemeleri saklarken, derin dondurucuda, günlük hayatın birçok alanında gereğinden fazla kullanılan bu naylon ve plastik malzemeler, maalesef doğaya ciddi zararlar vermektedir.  Evlerin içinde biriken plastik deterjan kutuları, pet şişeler, naylonlar, şeffaf poşet, bidon ve varil gibi malzemeleri geri dönüşüm tesislerimizde tekrar kullanıma sunulması için dönüşümü sağlanır. Sizler plastik hurdalarınızı bizlere satabilirsiniz. Bu sayede hem ufak ta olsa ev ekonomisine bir katkı sağlamış olursunuz hem de doğayı korumuş olursunuz. Dahası Türkiye ekonomisine de katkı sağlamış olursunuz.

 

Hangi Plastik Hurda Çeşitleri Alınır

 

- Hurda plastik deterjan kutuları,

- Hurda pet şişeler,

- Hurda naylon,

- Hurda şeffaf poşet,

- Hurda bidon,

- Hurda varil,

 

Satmak istediğiniz tüm hurdalar için sizlere 7 / 24 destek verdiğimizi ve sizleri zahmetli olabilecek her türlü eziyetten kurtaracak şekilde bir telefonla kapınızdan gelip alıyoruz tüm hurdalarınızı kesinlikle en iyi fiyat garantisi verdiğimizi kesinlikle unutmayınız.

 

Web Sitemizin iletişim sayfasında bulunan cep telefonu numarasına Whatsapp üzerinden elinizdeki demir hurdaların fotoğraflarını göndererek ya da adresinizden Ücretsiz Keşif yapılarak anında fiyat teklifi alabilirsiniz.