Hakkımızda

Hakkımızda

Özçağlar Metal Geri Dönüşüm Sanayi ve Tic. Ltd. 15 yıldır Türkiye’de pleksi, alüminyum, bakır, demir, nikel ve paslanmaz çelik (304, 310, 316, 430) hurdası alımı satımı yapıyoruz. Araç parkımızla ürünlerinizi tesisinizden alarak tedarikçiler için istedikleri noktaya ulaştırıyoruz.

Firmamız hurda ve metal alımı alanında ekibimizle müşterilere en iyi fiyat ve en iyi hizmeti sunabilme anlayışı içerisindedir. Hurda, metal atık sektöründe geniş müşteri kitlelerine hitap etmekle birlikte Hurdacılık sektörünün öncüleri arasında olan Özçağlar Metal Geri Dönüşüm Sanayi ve Tic. Ltd., kurulduğu yıldan bu yana öncelikli olarak müşteri memnuniyeti esasına dayalı faaliyet göstermektedir. Çevreye, doğaya zarar vermeyecek şekilde, itinayla değerlendirerek insanlara faydalı hale getirmiştir.

Firmamız; hurda ve metal alımı alanında ekibimizle müşterilere en iyi fiyat ve en iyi hizmeti sunabilme anlayışı içerisindedir. Hurda, metal atık sektöründe geniş müşteri kitlelerine hitap etmekle birlikte; yaptığı iş sayesinde de çevreye büyük fayda sağlamaktadır. Özçağlar Metal Geri Dönüşüm Sanayi ve Tic. Ltd., müşteri isteklerinin kaliteli ve zamanında karşılanması şirketimizin çalışma politikasının özünü oluşturmaktadır.

Firmamızın öncelikli hedefi, sektöründe edindiği yeri uzun yıllar korumak, kendine ve çevresine sürekli fayda sağlayabilmektir.

Bizimle çalışma ayrıcalığını yaşayan tüm müşterilerimizin memnuniyeti bizim için büyük önem taşımaktadır...