Bakır Hurda Alımları ve Satışları

Bakır Hurda Alımları ve Satışları

Bakır Hurda Alımları ve Satışları, Öncelik Bakır hurdacılığı sektöründe alanında yaklaşık 15 yıllık tecrübe ve donanıma sahip olan ve birçok alanda hizmet veren bir kuruluş olarak belli olacağı üzere Özçağlar Metal Geri Dönüşüm Sanayi ve Tic.Ltd. olarak geri dönüşüm sektöründe en fiyat garantisi olan tek kuruluş ünvanına sahip bir firmayız.

Sürekli gelişim içerisinde Bakır hurdacılığı ile Türkiye genelinde alımlar yapmaktayız. 

Pazar payı büyük bir alanda Bakır hurdacılığının öncüsü olarak yapmakta olduğumuz alımlar ve aynı zaman işleyip tekrar onu ülkemize kazandırarak hem heba olacak olan Bakır hurdasını alıp tekrar işlemlere tabi tutarak yeniden pazarımıza kazandırmaktayız hem de fabrika ve kullanım alanlarına tekrar kullanıma sunmaktayız. Alınan bakır hurda işleme tabi tutularak tekrar geri dönüşümden ilk hammadde halini almakta hem fabrikalar ve diğer sektörlerden gelen bu bakır hurdaları o satanlara kazanç sağlamaktadır. Böylece hem geri dönüşüm sektörü kazanmakta hem güzel ülkemiz kazanmakta hem tekrar dönüştürülerek kazandırılan bu bakır hurdaları tekrar kullanılmaktadır. Ayrıca düşünülmelidir ki bu çok büyük bir israfın önüne geçilmektedir.

Bakır Hurda Fiyatları Nasıl Belirlenir

Bakır hurda fiyatları bizim tarafımızdan öncelikli olmak üzere günlük borsası oluşturulmuştur. Yani bakır hurda fiyatları için haksızlık ve usulsüz bir bakır hurda fiyatı oluşmaması adına bir kurum tarafından günlük altın fiyatları gibi belirlenmektedir. Böylece hiçbir hurda firması bu fiyatları usulsüzce belirleyememektedir.

 

 

Özçağlar Metal Geri Dönüşüm Sanayi ve Tic.Ltd. olarak tüm bu bakır hurdalarınızı günlük güncel fiyatlarla ayrıca en iyi fiyat oluşturma güvencemizle bir telefonla kapınızdan gelip alarak değerlendirip geri dönüşüm ısıl işlemleri tabi tutarak kurallar ve disiplinli bir şekilde tekrar kullanım alanlarına sunmaktayız.

Hangi Bakır Hurda Çeşitleri Alınır

- Kırkambar Yanık Hurda Bakır,

- Soyma Hurda Bakır fiyatları,

- Hurda Bakır Lama imalat artığı fiyatları,

- Antigron kırma bakır hurdası fiyatları,

- TTR kırma granür bakır hurdası,

- Hurda bakır talaşı,

- Hurda klima borusu,

- Hurda Bakır tel fiyatları,

- Hurda dişli, kızıl parça bakır,

- Kızıl talaşı RG5 bakır hurdası,


Satmak istediğiniz tüm hurdalar için sizlere 7 / 24 destek verdiğimizi ve sizleri zahmetli olabilecek her türlü eziyetten kurtaracak şekilde bir telefonla kapınızdan gelip alıyoruz tüm hurdalarınızı kesinlikle en iyi fiyat garantisi verdiğimizi kesinlikle unutmayınız.