Demir Hurda Alımları ve Satışları

Demir Hurda Alımları ve Satışları

Demir Hurda Alımları ve Satışları, Öncelik Demir hurdacılığı sektöründe alanında yaklaşık 15 yıllık tecrübe ve donanıma sahip olan ve birçok alanda hizmet veren bir kuruluş olarak Özçağlar Metal Geri Dönüşüm Sanayi ve Tic. Ltd. olarak geri dönüşüm sektöründe en fiyat garantisi olan tek kuruluş ünvanına sahip bir firmayız.

Sürekli gelişim içerisinde demir hurdacılığı ile Türkiye genelinde alımlar yapmaktayız. 

Pazar payı büyük bir alanda demir hurdacılığının öncüsü olarak yapmakta olduğumuz alımlar ve aynı zaman işleyip tekrar onu ülkemize kazandırarak hem heba olacak olan demir hurdasını alıp tekrar işlemlere tabi tutarak yeniden pazarımıza kazandırmaktayız hem de fabrika ve kullanım alanlarına tekrar kullanıma sunmaktayız. Alınan Demir hurda işleme tabi tutularak tekrar geri dönüşümden ilk hammadde halini almakta hem fabrikalar ve diğer sektörlerden gelen bu Demir hurdaları o satanlara kazanç sağlamaktadır. Böylece hem geri dönüşüm sektörü kazanmakta hem güzel ülkemiz kazanmakta hem tekrar dönüştürülerek kazandırılan bu demir hurdaları tekrar kullanılmaktadır. Ayrıca düşünülmelidir ki bu çok büyük bir israfın önüne geçilmektedir.


Demir Hurda Fiyatları Nasıl Belirlenir

 

Demir hurda fiyatları bizim tarafımızdan öncelikli olmak üzere günlük borsası oluşturulmuştur. Yani demir hurda fiyatları için haksızlık ve usulsüz bir demir hurda fiyatı oluşmaması adına bir kurum tarafından günlük altın fiyatları gibi belirlenmektedir. Böylece hiçbir hurda firması bu fiyatları usulsüzce belirleyememektedir.

Özçağlar Metal Geri Dönüşüm Sanayi ve Tic.Ltd. olarak tüm bu demir hurdalarınızı günlük güncel fiyatlarla ayrıca en iyi fiyat oluşturma güvencemizle bir telefonla kapınızdan gelip alarak değerlendirip geri dönüşüm ısıl işlemleri tabi tutarak kurallar ve disiplinli bir şekilde tekrar kullanım alanlarına sunmaktayız.

 

Hangi Demir Hurda Çeşitleri Alınır

Tüm Hurda demir çeşitlerinizi kapınızdan almaktayız.

Satmak istediğiniz tüm hurdalar için sizlere 7 / 24 destek verdiğimizi ve sizleri zahmetli olabilecek her türlü eziyetten kurtaracak şekilde bir telefonla kapınızdan gelip alıyoruz tüm hurdalarınızı kesinlikle en iyi fiyat garantisi verdiğimizi kesinlikle unutmayınız.

Web Sitemizde iletişim sayfasında bulunan cep telefonu numarasına WhatsApp üzerinden elinizdeki demir hurdaların fotoğraflarını göndererek ya da adresinizden Ücretsiz Keşif yapılarak anında fiyat teklifi alabilirsiniz. / Bakır