Özçağlar Metal ve Hurdacılık

Özçağlar Metal ve Hurdacılık

Her türlü hurda alım satımıyla uğraşan Özçağlar metal ve hurdacılık firmamız hizmetinizdedir. Geri dönüşüm fabrikaları arasında bulunan işletmemiz özellikle metal hurdalar ile ilgilenmektedir. Gelişen teknolojimiz ile artan ürün gamımız sayesinde aşağıdaki tüm malzemelerin alımını yapmaktayız. En değerli hurdalar başta olmak üzere değersiz gördüğünüz her türlü malzemeyi satın alıyoruz.

 

 

Özçağlar metal ve hurdacılık ülke genelinde hurdacılık hizmetleri vermektedir. Demir, bakır, alüminyum, sarı, kablo, çelik, krom, kurşun, nikel, galvaniz ve diğer tüm hurdaların alımları yapılmaktadır. Ağırlıklı olarak İstanbul, Edirne ve Kocaeli de hizmet veren hurdacı aynı zamanda tüm Türkiye genelinde toptan hurda alımları yapmaktadır.

 

Çanakkale, Balıkesir, Kırklareli, Tekirdağ, Yalova, Bursa, Bilecik, Sakarya, Manisa, İzmir, Kütahya, Uşak, Aydın, Denizli, Düzce, Bolu, Eskişehir ve Ankara bölgelerinden kısa sürede hurda alımları yapıyoruz. Hurdacı telefon numaralarımız ile bizimle iletişim kurmanız yeterli olur. Hurda alımlarını kısa sürede adresten yapıyoruz.

 

 

Hurda atıkları geri dönüşüme gönderirken aynı zamanda gelir elde etmek mümkündür. Çevre kirliliği önleme çalışmalarına katkıda bulunmak istiyorsanız hurdacılar ile anlaşıp hurdaların satışlarını yapabilirsiniz. Bu çalışma ile geri dönüşüme en büyük katkıyı sağlamış olursunuz.

 

İstanbul hurdacılar bölgesinde en güncel hurda fiyat teklifleri sunuyoruz. Geri dönüşüm çalışmalarında güncel hurda fiyatları teklif etmek çok önemlidir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak İstanbul geri dönüşüm çalışmaları yürütülmektedir.

 

Hurdacılık metalin keşfinden bu yana süregelen bir meslektir. Her durumda saf metalleri topraktan toplamak hurda şeklinde elde etmekten daha zordur. Hurdacılık ve tüm geri dönüşüm çalışmaları ile bu durum daha kolay hale gelir. Her yıl enerji verimliliği sağlanarak metallerin doğrudan atık olarak toplanması sağlanır. Hurdacılar bu çalışmalarda yalnızca aracı rol oynarlar.

 

Hurdacı Firması İstanbul ve Çevre İlleri Hizmetler

Hurdacı Tüm Metal Hurdaların Alımları:

Metal hurda türlerinin tamamı İstanbul ve çevre illerinden toplanıyor. Metal hurdaları hurdalar arasında en değerli olanlarıdır. Günümüzde bakır hurda fiyatları, demir hurda fiyatları ve alüminyum hurda fiyatları doğrusal bir grafik şeklinde artmaktadır. Bu yüksek bir fiyatlar ile hurda satışı yapan vatandaşlar ve fabrika gibi diğer merkezler yüksek gelirler elde eder. Metal hurdalar sırf metal hurda olarak değil başka formlarda da alınabilir. Örneğin kablo hurdası.

 

Adresten Hurda Alımı:

Bir geri dönüşüm işletmesinin vermiş olduğu kaliteyi adresten hurda alımı ile ölçebilirsiniz. Adresten hurda alımları yaparak müşterinin harcaması gereken nakliye hizmetlerini sıfıra indiriyoruz. Kullanılacak tüm araç ve gereçlerimiz ile hurda satın alma işlemlerini çok kısa sürelerde tamamlıyoruz. Türkiye geneli her noktadan adresten hurda alım yapabilme imkanına sahibiz.

 

Hurda Alımlarında Peşin Ödeme

Alımı yapılan hurdaların tamamı hurda alımının hemen ardından peşin olarak ödenmektedir. Toptan hurda satışlarında veya kilo bazında olan satışlarda tüm ödemeler peşin olarak yapılmaktadır. Beklemeniz gereken tek durum hurdanın değerinin belirli olması için kilo değerini belirlemek. Tartım işleminin hemen ardından ödeme işlemi anında yapılmaktadır.

 

Ekolojik Dengenin Korunmasına Büyük Katkı

Hurda toplama ve ayrıştırma sektöründe çalışan tüm bireyler, işletmeler ekolojik dengenin korunmasına katkı sağlamaktadır. Ekolojik denge belirli bir ekosistemde canlıların ve cansız varlıkların doğal yaşamlarına müdahile edilmeksizin yaşamalarına verilen addır. Bu müdahilinin olmaması için hurda toplama ve geri dönüşüm çalışması yapanlar katkıda bulunurlar.

 

Kazılarda kullanılacak olan kimyasallar kullanılmaz. Tüketilecek olan bol enerji tüketilmez, termik santrallerde kömür ile üretilen enerji daha az üretilir, doğal olarak daha az kömür yakılmış olur. Daha az kömür kullanımı ise doğaya salınan zehirli gazların daha az salınmasını sağlar. Bu gibi benzer döngüler çok sayıda artırılabilir.

 

Hurdacılar Güncel Hurda Fiyatları

Hurda fiyatları tıpkı altın ve dolar gibi anlık olarak güncelleniyor. Demir, bakır ve alüminyum hurda fiyatlarının anlık değerlerini bizimle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Birçok hurdacı arasında anında hurda fiyatları konusunda destek olabiliyoruz. Hurda fiyatlarını anlık olarak takip etmeyen hurdacıların sizlere anlık hurda fiyatları hakkında bilgi vermesi mümkün değildir.

 

Hurda fiyatları çok sayıda faktörden etkilenmektedir. Bu etkileri hesaplayan veya hisseden hurdacılar önceden hurda birikimi yapmaya başlayabilir. Bu durum hurdacılar arasında genel bir uygulamadır. Son 10-20 yıllık süre boyunda hurda fiyatları doğrusal olarak sürekli artmaktadır.

 

Sektörde artık uzman olan geri dönüşüm firmaları bu işlemler ile daha az efor sarf ederek gelir elde etmektedirler.

 

İstanbul Hurdacı ve İstanbul Hurdacılar Hizmetleri

İstanbul da hurda alımı yaparken güncel fiyatları gözetiyoruz. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak amacı ile elimizden geleni gösteriyoruz. Hurda fiyatlarını anlık olarak takip ederek hizmet sunuyoruz. İstanbul hurdacı aradığınız zaman bizlere bildirmeniz yeterli olur.

 

İstanbul hurdacılar hurda alım satım hizmeti veri ancak aynı zamanda hurdacılık hizmetleri sunan az sayıda firma bulunmaktadır. Eğer hurda satışına ek olarak hurdacı İstanbul hizmeti de almak isterseniz kaliteli geri dönüşüm hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

 

Metal hurda türlerinden demir, bakır ve alüminyum her hurdacı firması işletmesi toplar. Hurdacılar İstanbul bölgesinde konum neresi olursa olsun bu hurdaları alır.

 

İstanbul Anadolu Yakası Hurdacı

Firmamız İstanbul Anadolu yakası’nda hurdacı hizmetleri sunuyor. Anadolu yakası hurdacılar yüksek hurda fiyatları sunmak zorundadır. Bunun nedeni hurdacı Anadolu yakası oranı fazladır. Rekabetin fazla olması sonucu karlılık azalarak hurda fiyatları buna bağlı olarak yükselir. İstanbul Anadolu Yakası Hurdacılar da bu durumu gözeterek fiyat artırmak zorunda kalır.

 

İstanbul Avrupa Yakası Hurdacı

Avrupa Yakası hurdacı oranı Anadolu tarafına oranla daha fazla. Bu durumu gözeterek talep edilen her yerde hurdacı bulunabilir. İstanbul’da fabrika veya küçük işletmeler Avrupa Yakası hurdacılar bularak ellerinde mevcut olan hurdaları değerlendirebilir. İşletmemiz hurdacı Avrupa Yakası hizmetleri sunarak geri dönüşüm çalışmalarını yürütür. Ayrıca toptan hurda alımları yapıyoruz. İstanbul Avrupa Yakası hurdacılar 30 dakikanın altında hizmet verirler.

 

En Yakın Hurdacı Hizmeti Almak

Eğer kısa zamanda hurda satışı yapmak ve elinizde bulunan hurdaları nakite dönüştürmek istediğiniz zaman en yakın hurdacılar çağırabilirsiniz. Bu durumun eksi yönü hurdacı en yakın konumdaki işletme düşük fiyat teklifi verebilir. Eğer hurda fiyatları bilginiz yok ise öncesinde telefon ile fiyat almak faydalı olur. En yakın hurdacı nerede araştırması yaptığınız zaman bulunduğunuz bölgeye en yakın olan işletmeleri telefonla arayabilirsiniz.

 

Size en yakın olan hurdacılar verilen yol tarifine uyarak işletme veya adresinize gelebilir. En yakın hurdacı yol tarifi bilgisi paylaşılmalıdır.

 

Hurdacı Telefon Numarası Öğrenme ve İletişim Kurma

Hurdacı telefonu öğrenmek istediğinizde Google üzerinde arama yapabilir veya Google maps kullanarak konum ve telefon bilgisine doğrudan ulaşabilirsiniz. Telefonda fiyat alabilir veya hurdacı firmasını istediğiniz adrese doğrudan çağırabilirsiniz. Sitemizde hurdacı ara seçeneği aktif edildiğinde telefon numaramız ekranda görünür.

 

Hurdacı numarası mail gönderme yöntemine oranla daha etkili olabilir. Mail gönderirken ise hurda fotoğraflarının da gönderilmesi işlem sürecini hızlandırır. Hurdacı telefon üzerinden arandığında fiyat verme konusunda çekimser davranabilir. Bunun nedeni ise hurda incelenmeden fiyat vermek tehlikeli olabilir. Alımı yapılan hurdalardan zarar etme olasılığı vardır.

 

Hizmet Verdiğimiz İstanbul İlçeleri:

 

Kadıköy Hurdacı

Zeytinburnu Hurdacı

Üsküdar Hurdacı

Ümraniye Hurdacı

Tuzla Hurdacı

Şişli Hurdacı

Şile Hurdacı

Sultangazi Hurdacı

Sultanbeyli Hurdacı

Silivri Hurdacı

Sarıyer Hurdacı

Sancaktepe Hurdacı

Pendik Hurdacı

Maltepe Hurdacı

Küçükçekmece Hurdacı

Kartal Hurdacı

Kağıthane Hurdacı

Kadıköy Hurdacı

Güngören Hurdacı

Gaziosmanpaşa Hurdacı

Fatih Hurdacı

Eyüp Hurdacı

Esenyurt Hurdacı

Esenler Hurdacı

Çekmeköy Hurdacı

Çatalca Hurdacı

Büyükçekmece Hurdacı

Beyoğlu Hurdacı

Beylikdüzü Hurdacı

Beykoz Hurdacı

Beşiktaş Hurdacı

Bayrampaşa Hurdacı

Başakşehir Hurdacı

Bakırköy Hurdacı

Bahçelievler Hurdacı

Bağcılar Hurdacı

Avcılar Hurdacı

Ataşehir Hurdacı

Arnavutköy Hurdacı

Yorumlar (0)

Yorum Yazın